فروش اسانس اکالیپتوس | خرید و قیمت اسانس اکالیپتوس | خواص اسانس اکالیپتوس | فرو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس اکالیپتوس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس اکالیپتوس

اسانس اکالیپتوس

اسانس اکالیپتوس : اکالیپتوس یکی از درختان بومی استرالیا و مناطق گرمسیری استوایی است که برای صنایع مختلف از آن استفاده می شود ، چوب درخت اکالیپتوس بسیار سفت و محکم است و در برابر پوسیدگی و اکسید شدن بسیار مقاوم است برای همین در صنایع چوب ، مبلمان و … بسیار استفاده می شود ، برگ اکالیپتوس ابتدا به رنگ سبز پر رنگ است و به مرور زمان به سبز مایل به سفید تغییر رنگ می دهد .

 

استفاده های اکالیپتوس :

بیشتر استفاده های اکالیپتوس بسته به برگ های آن است ، از برگ های اکالیپتوس میتوان به صورت مستقیم استفاده نمود اما روغن اکالیپتوس و همچنین اسانس اکالیپتوس یکی از پر طرفدار ترین محصولات این درخت است ، استفاده از این اسانس و روغن در بین ایرانیان نیز بسیار مرسوم است که در سونا بیشترین استفاده را دارد .

مقاله های دیگر سایت : جلوگیری از ریزش مو

استفاده از روغن اکالیپتوس به صورت خوراکی امکان پذیر نیست زیرا حاوی مواد بسیار سمی است که میتواند مقدار کمی از آن انسان را به کام مرگ بکشاند ، استفاده این روغن به عنوان سم طبیعی حشرات بسیار مرسوم است و حتی کاشت این درخت برای کاهش حشرات نیز بسیار مفید واقع شده است .

اسانس اکالیپتوس به عنوان اسانس آروماتراپی مورد استفاده قرار میگیرد و در باز کردن راه های تنفسی میتواند نقش مهمی ایفا کند به همین خاطر از اسانس آن در دستگاه های بخوره استفاده می شود ، این اسانس خاصیت ضد التهابی و ضد عفونی کننده قوی نیز دارد که برای سیستم تنفسی انسان بسیار مطلوب است .

 

فروش اسانس اکالیپتوس :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های موجود در سراسر بازار را با بهترین کیفیت دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.