اسانس انگور | خرید اسانس انگور | فروش اسانس انگور | قیمت اسانس انگور
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس انگور

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس انگور

اسانس انگور

اسانس انگور : انگور درختی با گستره فراوان است که بیشتر از ۶۰۰ گونه از آن در سراسر جهان کشت می شود . درخت انگور حالت رونده و پیچکی دارد و رشد آن سریع است که میتواند به سرعت رشد کند .

انگور میوه درخت انگور است که به درخت آن مُو می گویند و یکی از قدیمی ترین گیاهانی است که انسان های اولیه شروع به کاشتن آن کرده اند و در بسیاری از کتاب های مقدس نام این میوه ذکر شده است .

انگور به صورت های مختلفی استفاده می شود ، میوه انگور را به صورت میوه و مستقیما مورد مصرف قرار میدهند و برخی موارد آن به صورت کشمش مورد استفاده است ، کشمش میوه انگور خشک شده است ! انگور مشتقات دیگری چون آب انگور ، ژله ، شراب و مربا می سازند و از پوست و دانه انگور استفاده های مختلفی می شود ! از برگ درخت مو در پخت غذاهای ایرانی همچون دلمه استفاده می شود .

روغن هسته انگور یکی از معروف ترین مشتقات میوه انگور است !

درخت مو را باید هر ساله هرس کرد و شاخ و برگ اضافه آن را قطع کرد زیرا این کار موجب بار دهی بیشتر درخت مو در زمان باردهی آن می شود و بیشترین بیماری که درخت مو میگیرد بیمار شدن ریشه درخت آن است .

مهم ترین کشور های تولید کننده انگور در دنیا آلمان ، ایتالیا و فرانسه هستند ، این کشور ها معمولا از انگور به عنوان تهیه شراب پرورش می دهند ، میوه انگور در رنگ های مختلفی همچون زرد ، سبز ، سره و سیاه میتوان یافت و در دمای متعادل بیشترین رشد را دارد .

کشور عزیزمان ایران دهمین تولید کننده انگور در جهان است که حدود ۳٫۳ درصد تولید انگور دنیاست در ایران شهرستان کاشمر خراسان رضوی و شهر ملایر معروف ترین انگور هارا دارند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس است که شما میتوانید جهت خرید اسانس انگور با شماره های ما در تماس باشید .