اسانس انبه | خرید اسانس انبه | فروش اسانس انبه | قیمت اسانس انبه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس انبه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس انبه

اسانس انبه

اسانس انبه : انبه یکی از میوه های گرمسیری بسیار خوش طعم و خوش عطر است که خاستگاه اصلی آن کشور های گرم نظیر هند ، بنگلادش و پاکستان است که هند ، چین و تایلند بزرگترین تولید کنندگان این میوه هستند ! امروزه انبه به سراسر دنیا صادر می شود و یکی از پرطرفدار ترین میوه های استوایی است ، از انبه به جر مصرف خوراکی به عنوان میوه میتوان در عطر سازی ، اسانس سازی ، صنایع رنگ خوراکی ، طعم دهنده طبیعی و آب میوه نیز استفاده کرد .

میوه انبه به صورت درختی است و درخت آن یکی از بزرگترین درخت های موجود در سراسر جهان است که ارتفاع آن میتواند به ۴۰ متر نیز برسد و تنه آن تا قطر ۱۰ متر نیز رشد میکند ، عمر این درخت بسیار طولانی است و حتی پس از گذشت سیصد سال این درخت میوه می دهد و میتواند رشد کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

میوه های انبه بین ۳ تا شش ماه زمان لازم دارند تا رشد آنها تکمیل شده و برسند که وزن انبه رسیده بین نیم کیلوگرم تا دو و نیم کیلوگرم است که وزن آن بستگی به مقدار نور و گونه آن بستگی دارد ، میوه انبه رسیده رنگ زرد تا نارنجی دارد و بوی بسیار مطلوبی از خود بروز می دهد .

این میوه امروزه در ایران در قسمت های مختلف مورد کشت قرار میگیرد که اکثر کشت آن در سواحل دریای عمان است و استان سیستان و بلوچستان که قدمت آن به ۵ الی ۷ قرن پیش برمیگردد .

 

فروش اسانس انبه :

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم بدون دخالت واسطه است ، جهت خرید ، مشاوره رایگان و استعلام قیمت محصولات ما با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .