اسانس انار | خرید اسانس انار | قیمت اسانس انار | فروش اسانس انار
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس انار

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس انار

اسانس انار

اسانس انار : انار یکی از میوه های بسیار مغذی برای انسان است که از محبوبیت خاصی برخوردار است ، این میوه در ایران به صورت عمده تولید می شود و مدل های مختلفی دارد که یکی از معروف ترین آنها انار سیاه ساوه است که به کشور های دیگر صادرات می شود ، تولید خالص این میوه در ایران حدود ۸۰۰ هزار تن است و اولین تولید کننده بزرگ انار در دنیا است !

این میوه از گذشته تا به امروز مورد توجه قرار گرفته و دلیل این توجه دارا بودن خواص بسیار زیاد ، ویتامین ها و مواد معدنی است که میتواند نیاز انسان را به خوبی برطرف نماید ، انار دارای گونه های متعددی است که ارقام آن به ۷۰۰ رقم نیز میرسد و این تفاوت میتواند در رنگ انار که از سفید ، قرمز تا سیاه میتواند متغییر باشد و مزه آن که شیرین ، ترش یا ملس است میتواند تغییر کند .

خواص انار :

انار یکی از محبوب ترین میوه های درمانی محصوب می شود ، از این میوه خاص برای پیشگیری از سرطان و جلوگیری از رشد سلول های سرطانی استفاده می شود زیرا حاوی بسیاری از آنتی اکسیدان های فعال بوده که به اندازه چای سبز میتواند تاثیر گذار باشد !

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

استفاده انار موجب کاهش خطر ابتلا به مشکلات قلب و عروق شده و سطل کلسترول خون را کنترل میکند ، برای درمان بسیاری از مشکلات التهابی نظیر التهاب لثه و دندان میتوان از انار یا محصولات دیگر که از انار گرفته می شود نظیر اسانس انار ، رب انار و … استفاده نمود .

فروش اسانس انار :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .