اسانس آنغوزه | خرید اسانس آنغوزه | فروش اسانس آنغوزه | قیمت اسانس آنغوزه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس آنغوزه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس آنغوزه

اسانس آنغوزه

اسانس آنغوزه : آنغوزه گیاهی پر رشد است که قد آن به ۲٫۵ متر نیز میرسد و ساقه آن قطور و محکم است . برگ های گیاه آنغوزه بسیار بزرگ است و پهنای آن به نیم متر نیز میرسد .

گل های گیاه آنقوزه زرد رنگ و کوچک است که در انتهای هر شاخه ایجاد می شود و گیاه آنغوزه را زیبا تر میکند.

از گیاه آنغوزه در قدیم به عنوان خلط آور ، ضد گرفتگی روده ، ضد نفخ و … استفاده می شده است ، در واقع از شیره (رزین) گیاه آنغوره که در جامعه آنرا آنغوزه میشناسند به عنوان درمان طبیعی بسیاری از موارد استفاده می شده است .

یکی از بیشترین کاردبرد های گیاه آنغوزه ، استفاده آن به رایحه در عطر ، ادکلن و دیگر محصولات خوشبو کننده است که باعث میشود اسانس آنغوزه و همچنین روغن آنغوزه مورد توجه بسیاری قرار گیرند .

گیاه آنغوزه دو نوع دارد که یکی خوش بو و یکی بد بو است ، نوع بد بوی آن در ایران به دلیل خواص درمان آن کشت می شود و آنغوزه خوش بو که از آن اسانس گرفته میشود وارداتی است .

رزین گرفته شده از گیاه آنغوزه محتوی ۲۰ درصداسانس آنغوزه ، ۶۵ درصد روغن آنغوزه و ۲۵ درصد آن صمغ می باشد که در صنایع مختلفاستفاده می شود .

بازرگانی آرگان اویلا یکی از برترین وارد کنندگان اسانس ها در کشور عزیزمان ایران است که شما میتوانید با سفارش مقدار حتی کم اسانس آنغوزه را از وارد کننده اصلی و بدون واسطه با قیمت فوق العاده خریداری نمایید .

جهت خرید با شماره های شرکت در تماس باشیدمشاوران ما بهترین هارا به شما ارائه خواهند داد