اسانس آناناس | خرید اسانس آناناس | فروش اسانس آناناس | قیمت اسانس آناناس
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس آناناس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس آناناس

اسانس آناناس

اسانس آناناس : اناناس میوه ای بومی کشور های گرمسیری برزیل و پاراگوئه و آمریکا است که آنرا با نام کاجدیس نیز می شناسند ، این گیاه به صورت بوته ای پرورش داده می شود و میتوان آنرا در ایران درون گلخانه های پیشرفته پرورش داد ! استفاده های متفاوتی میتوان از میوه آناناس داشت که محبوب ترین آن کمپوت های آناناس است که سراسر دنیا محبوبیت خاصی دارد و همینطور در ایران نیز طرفداران خاصی به خود اختصاص داده است .

خواص آناناس :

این میوه یکی از معروف ترین راه های پیشگیری و مقابله با سرطان است تحقیقات گسترده ای برای این موضوع انجام شده است و نتیجه های شگفت انگیزی نیز بدست آمده که نشان می دهد آنزیم بروملین درون این میوه میتواند قدرت ایمنی بدن را تا حدی بالا ببرد تا با روند تشکیل تومور و سرطان مبارزه می کند .

آنزیم بروملین بیشتر درون ساقه آناناس موجود است که باعث تنظیم ترشحات بدن می شود و میتوان به عنوان عامل ضد التهابی از آن یاد کرد و برای درمان بسیاری از بیماری های التهابی نظیر آرتروز و بیماری های التهابی پوستی نظیر جوش های سطحی و … نیز میتوان از این میوه ارزشمند استفاده کرد .

دیگر محصولات ما  : فروش روغن براهمی

حجم عمده از میوه آناناس را فیبر تشکیل می دهد ، فیبر ماده ای است که کالری آن نزدیک به صفر بوده و باعث پرشدن حجم معده می شود با این کار شما احساس سیری می کنید اما درحقیق کالری خاصی دریافت نمی کنید ! هر ۱۰۰ گرم آناناس خام حاوی ۵۰ کیلوکالری است .

استفاده از اناناس در زمان سرماخوردگی بسیار مطلوب است زیرا حاوی بسیاری از ویتامین ها ازجمله ویتامین آ و ویتامین سی و ب کمپلکس است که میتواند فرایند بهبود شمارا تسریع بخشد .

فروش اسانس آناناس :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.