اسانس آلو قرمز | خرید اسانس آلو قرمز | فروش اسانس آلو قرمز | قیمت اسانس آلو قرمز
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس آلو قرمز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس آلو قرمز

اسانس آلو قرمز

اسانس آلو قرمز : آلو قرمز یکی از میوه های بهاری – تابستانی است که بسیار پر خواص است و رنگ و بویی خاص دارد که بسیاری را تا یک سال چشم انتظار نگه میدارد تا دوباره میوه بدهد ، این میوه از خانواده آلو هاست و همانند دیگر اعضای این خانواده طرفداران خاصی دارد که باعث شده کشت این محصول بسیار گسترده و به صورت عمده انجام شود .

خواص آلو قرمز :

استفاده آلو قرمز موجب بهبود عملکرد سیستم گوارشی می شود و فیبر موجود در آن موجب پر کردن حجم معده و جلوگیری از پر خوری می شود ، این امر موجب شده تا افرادی که میخواهند وزن کم کنند از این میوه در رژیم غذایی خود استفاده کنند و نتایج مطلوب تری دریافت کنند !

استفاده از آلو قرمز خشک شده به عنوان تنقلات بسیار مرسوم است ، استفاده این محصول سرشار از آنتی اکسیدان موجب مقابله با رادیکال های آزاد شده و از بروز سرطان در بدن جلوگیری می کند ! حذف رادیکال های آزاد موجب افزایش قدرت تفکر ، حافظه و جلوگیری از آسیب های مغذی می شود . استفاده این محصول برای دانشجویان و دانش آموزان در دوران امتحانات می تواند بسیار موثر واقع شود تنها استفاده ۳ یا ۴ عدد در روز کافی است .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

استفاده این میوه به صورت تازه میتواند بر روی بسیاری از سیستم های بدن تاثیر مثبت بگذارد و کیفیت سلامت انسان را ارتقاع دهد ، استفاده یک آلو قرمز متوسط محتوی حدودا صد میلی گرم پتاسیم است که با مصرف آن میتوان تاثیر مثبت در فشار خون داشت و خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را با داشتن شاخص گلیسمی پایین کاهش می دهد .

 

فروش اسانس آلو قرمز :

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت سفارش با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

 

تگ ها :