⭐️✅نمایندگی فروش روغن زیتون | انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی \ صنعتی \ غذایی

نمایندگی فروش روغن زیتون

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : نمایندگی فروش روغن زیتون

اسانس زیتون

آیا نمایندگی فروش روغن زیتون در شهرهای مختلف را می شناسید؟ آیا می دانید روغن زیتون یکی از اجزای اصلی و جدایی ناپذیر رژیم غذایی مدیترانه ای محسوب می شود؟  آیا می دانید روغن زیتون غنی از اسیدهای چرب غیر اشباع بوده و می تواند خطر بیماری های قلبی، فشار خون بالا و سکته مغزی را کاهش دهد؟

نمایندگی فروش روغن زیتون

نمایندگی فروش روغن زیتون

روغن زیتون را با فشردن میوه زیتون به دست می‌آورند این میوه دارای مقدار زیادی چربی سیر نشده است و “محصول نهایی لوازم آرایشی” شناخته می شود. این درخت نخستین بار در کرانه‌های دریای مدیترانه پرورش یافت. روغن زیتون به وسیلهٔ خرد کردن کامل زیتون و جدا کردن روغن به وسیلهٔ روش‌های مکانیکی یا شیمیایی تولید می‌شود. این روغن در آشپزی، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع داروسازی و صابون سازی کاربردهای فراوانی دارد. در قدیم از روغن زیتون به عنوان سوخت چراغ‌های فیتیله ای نیز استفاده می‌کرده‌اند. روغن زیتون در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین مصرف آن در کشورهای حاشیه مدیترانه است.

انواع درجه‌بندی تجاری روغن زیتون

  • روغن زیتون ناب: به روغنی گفته می‌شود که فقط بوسیله ی فرآیندهای دستی استخراج می شود و هیچ نوع فرآیند شیمیایی بر روی آن صورت نمی گیرد.
  • روغن زیتون فوق تصفیه : این نوع روغن با استفاده از فرایندهای شیمیایی تصفیه می شود و مقدار اسید چرب آزاد آن کاهش یافته‌ است. این روغن هم چنین در مقایسه با روغن زیتون بکر از ارزش تجاری کمتری برخوردار می‌باشد.
  • روغن تفاله زیتون: این نوع روغن با استفاده از استخراج حلالی روغن موجود درگوشت میوه زیتون، به وسیله هگزان نرمال تولید می شود.

  کاربردهای روغن زیتون:

فواید روغن زیتون برای موی سر

۱٫ درمان شوره سر

۲٫ حفظ رطوبت مو

۳٫ نرم کننده موهای سر

روغن زیتون برای پوست صورت و بدن

۴٫ مرطوب کننده پوست

۵٫ درمان جوش صورت

۶٫ پاک کننده ی آرایش

۷٫ ضد چروک

۸٫ درمان آفتاب سوختگی

۹٫ اسکراپ لب طبیعی

۱۰٫ درمان خشکی و پینه های کف پا

۱۱٫ درمان سیاهی دور چشم

خواص مالشی روغن زیتون

۱۲٫ درمان خشکی پوست

۱۳٫ مسکن درد

۱۴٫ ماساژ سر

خواص دارویی و درمانی روغن زیتون

۱۵٫ بیماری های قلبی و عروقی

۱۶٫ سکته

۱۷٫ درمان افسردگی

۱۸٫ کاهش وزن

۱۹٫ سرطان سینه

۲۰٫ کلسترول خون

۲۱٫ آلزایمر

۲۲٫ پانکراتیت حاد

۳۳٫ کبد

۲۴٫ کولیت روده

۲۵٫ خستگی مزمن

۲۶٫ دوران بارداری

۲۷٫ شیردهی

 

راههای پیدا کردن بهترین نمایندگی روغن زیتون

پس از یافتن موارد استفاده از روغن زیتون، اکنون زمان پیدا کردن روش های مختلف شناسایی روغن زیتون با کیفیت بالا است. این موضوعی مهم است، زیرا مارک های متعدد روغن زیتون در بازار وجود دارد و فقط تعداد انگشت شماری از شرکتها می توانند محصولات با کیفیت بالا را ارائه دهند. از این رو، شما باید عوامل خاصی را در نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که بهترین خرید را انجام می دهید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نمایندگی فروش روغن زیتون و آووکادو بدست آوردید، همچنین می توانید به انجمن ها بپیوندید و از برخی از توصیه های اعضای خود بهره ببرید. هر وب سایت رسمی خرده فروش را بخوانید و آن را بررسی کنید. این به شما ایده ای در مورد سایر محصولاتی که آنها می فروشند، می دهد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید فرصتی برای دسترسی به بخش نظرات و بازخوردهای وب سایت داشته باشید.