قیمت روغن آرگان | قیمت عمده روغن آرگان | انجمن واردکنندگان روغن و اسانس های تخصصی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی \ صنعتی \ غذایی

قیمت روغن آرگان عمده

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : قیمت روغن آرگان عمده

قیمت عمده روغن آرگان

آیا درباره قیمت روغن آرگان می دانید؟ آیا شما یا کسی که شما می شناسید به مراکش سفر کرده است؟ اگر پاسخ به این سوال بله باشد، شما باید یک یا دو لیتر از این روغن گرانبها را دریافت کنید. ورود مراکش به این منزله است که این کشور در حوزه تولید روغن آرگان در دنیا حرف اول را می زند و اکثر روغن آرگان است در جهان از مراکش می آید.

 

قیمت روغن آرگان

روغن آرگان مراکش به عنوان “طلای مایع” و “محصول نهایی لوازم آرایشی” شناخته می شود. روغن آرگان امروز یکی از داغترین محصولات زیبایی در بازار است، که توسط افراد محلی مراکش مورد استفاده قرار می گیرد،  زیرا توانایی آن برای درمان زخم ها و رفع مشکلات روماتیسمی و بسیاری از مزایای دیگر آن امروزه ثابت شده است. برای مقاصد آرایشی، دانه آرگان باید برای تولید روغن “سرد” باشد. این برای حفظ خواص ویتامین E بالا است.

روغن آرگان یکی از محبوب ترین روغن های جهان است. این به خاطر مزایای مختلفی است که این روغن وعده داده است. با وجودی که محبوبیت آن روز به روز افزایش می یابد، پیدا کردن کیفیت و روغن آرگانی خالص هنوز هم سخت است، و آن را یکی از گرانترین ترین روغن های طبیعی نیز می کند. این دیگر تعجب آور نیست، زیرا تولید یک لیتر روغن آرگان کاملا پیچیده است. به عنوان مثال، درخت آرگان، که در آن از روغن استخراج شده است، تنها در یک مکان رشد می کند. این در بخش جنوب غربی مراکش است. صرفنظر از این واقعیت، به منظور استخراج یک لیتر روغن آرگان، حدود ۳۰ کیلوگرم میوه آرگان به مصرف می شود.

قیمت روغن آرگان

قیمت روغن آرگان

کاربرد روغن آرگان :

روغن آرگان به خاطر استفاده های فراوان آن شناخته شده است. روغن آرگن می تواند برای شما شگفت انگیز باشد، آیا شما از آن برای پخت غذاهای مورد علاقه خود استفاده می کنید یا اینکه برنامه ریزی برای استفاده از آن برای رژیم غذایی روزانه خود را انجام دهید. علاوه بر این، بسیاری از مردم نیز از آن برای مراقبت از موها و همچنین ناخن استفاده می کنند. اگر شما در معرض آکنه هستید، باید به طور مرتب روغن را به مناطق آسیب دیده اعمال کنید. روغن آرگان نیز برای افرادی که دارای اگزما و مسائل دیگر پوست هستند، ایده آل است. در واقع، تعداد زیادی از محصولات مراقبت از پوست حاوی روغن آرگان را به عنوان یکی از مواد اصلی آن پیدا خواهید کرد.

استفاده از روغن آرگان نیز برای افرادی که از موهای خفیف و خشک رنج می برند، ایده آل است. شما می توانید آن را پس از حمام با استفاده از آن بر روی موهای خود استفاده کنید. در صورت تمایل به موهای مختلف، موهایتان را به آرامی و آرامش بمالید. به عنوان مثال، استفاده از این روغن قبل ازحمام، موهای شما را به طور طبیعی درست می کند. همچنین ممکن است روغن آرگان را در افرادی که ناخن های شکننده دارند قرار دهید.

 

فروش روغن آرگان : 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان در گرید های متفاوت آرایشی بهداشتی ، دارویی و غذایی است ، با خرید از ما بهترین قیمت را به صورت مستقیم دریافت کنید !

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .