روغن لمون گرس | خرید روغن لمون گرس | فروش روغن لمون گرس | قیمت روغن لمون گرس
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن لمون گرس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن لمون گرس

خرید اسانس لمون گرس

لمون گرس یک گیاه گرمسیری و گیاهی است که در پخت و پز و طب گیاهی استفاده می شود. استخراج شده از برگ ها و ساقه های گیاه لمون گرس، روغن لمون گرس مایل به قرمز دارای یک عطر قوی و مرکبات است. این اغلب در صابون و دیگر محصولات مراقبت شخصی یافت می شود.

گرچه روغن لمون گرس به طور سنتی برای درمان مشکلات گوارشی و فشار خون بالا مورد استفاده قرار می گیرد، روغن دارای بسیاری از مزایای بالقوه سلامتی است. به عنوان مثال، آن را تبدیل به یک ابزار محبوب در آروماتراپی برای کمک به کاهش استرس، اضطراب، و افسردگی کرده است.

 

خواص روغن لمون گرس :

خواص انتی باکتریال :

لمون گرس به عنوان یک درمان طبیعی برای بهبود زخم ها و کمک به پیشگیری از عفونت استفاده می شود و برای این موارد مناسب است :

  • عفونت های پوستی
  • ذات الریه
  • عفونت های خون
  • عفونت های جدی روده

 

خواص ضد قارچ  :

قارچ ها ارگانیسم هایی مانند مخمر و قالب هستند. روغن لمون گرس، بازدارنده موثر در برابر چهار نوع قارچ بود که یک نوع باعث می شود که باعث قارچ انشگتان پا و خارش خفیف میشود .

 

خواص ضد التهابی :

التهاب مزمن باعث مشکلات بسیاری در سلامت می شود که شامل آرتریت، بیماری قلبی عروقی و حتی سرطان است. لیمنگراس حاوی سیترال، یک ترکیب ضد التهابی است.

 

خواص آنتی اکسیدانی :

آنتی اکسیدان ها به بدن شما کمک می کنند تا با رادیکال های آزاد که سبب آسیب سلول می شوند، مبارزه کنند. روغن لمون گرس کمک می کند تا رادیکال های آزاد شکار شوند.

روغن لمون گرس

روغن لمون گرس

کاهش تهو و بهبود زخم معده :

روغن علف لیمو به عنوان یک درمان محلی برای تعدادی از مشکلات گوارشی از اعصاب معده به زخم معده استفاده می شود

Lemongrass همچنین یک عنصر رایج در چای گیاهی و مکمل های تهوع است. گرچه اکثر محصولات گیاهی از برگ های برگ خشک لیمو استفاده می کنند، استفاده از روغن اسانس برای آروماتراپی ممکن است مزایای مشابهی را ارائه دهد.

 

کاهش اسهال :

اسهال اغلب می تواند باعث کم آبی شود. داروهای ضد اسهال بدون عوارض می توانند با عوارض جانبی ناخوشایند مانند یبوست همراه شوند که بعضی افراد به درمان های طبیعی مراجعه می کنند.

 

کاهش کلسترول :

کلسترول بالا ممکن است خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته را افزایش دهد. مهم است که سطح کلسترول شما پایدار باشد.

روغن برگ لیمو به طور سنتی برای درمان کلسترول بالا و کنترل بیماری های قلبی استفاده می شود ، مطالعات نشان داد که روغن لیمون گرس به طور قابل توجهی کلسترول را در موش های صحرایی که به مدت ۱۴ روز با رژیم غذایی با کلسترول بالا تغذیه می کردند، کاهش داد. واکنش مثبت وابسته به دوز بود، به این معنی که اثرات آن هنگام تغییر دوز تغییر کرد.

 

تنظیم قند و چربی خون :

بر اساس مطالعه بر موش های صحرایی، روغن لیمو گراس ممکن است به کاهش قند خون افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ کمک کند. برای مطالعه، موش ها به مدت ۴۲ روز با دوز خوراکی روزانه ۱۲۵ تا ۵۰۰ میلی گرم (میلی گرم) روغن لیمو گراس تحت درمان قرار گرفتند.

 

تسکین درد :

سیترال در روغن لیمونگراس ممکن است به کاهش درد کمک کند.

 

باعث کاهش استرس و اظطراب می شود :

فشار خون بالا یک عارضه جانبی استرس است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که آروماتراپی باعث کاهش استرس و اضطراب می شود. ترکیب آروماتراپی با ماساژ ممکن است مزایای بیشتری را به ارمغان بیاورد.

 

جهت خرید روغن لمون گراس با کیفیت فوق العاده و قیمت عالی با ما در تماس باشید .